İSTANBUL CAMİ HALISI YIKAMA FİRMASI

Bu işi Belediyelere bırakmayın. Yerinde temizlik hizmetlerimizden biri de Cami Halısı Yıkama hizmetidir. Genelde camilerde tercih edilen duvardan duvara halıları yerinde ve temizlik garantili bir şekilde yıkıyoruz ve temizliyoruz. Sizin belirteceğiniz uygun zaman dilimlerinde, cemaati de rahatsız etmeyecek şartlarda, onlara rahatsızlık vermeden büyük bir titizlikle yıkama ve temizlik işlerimizi yapmaktayız. Istanbul Cami Halısı Yıkama olarak Istanbul da ki camilere halı yıkama hizmeti sunmaya başladık. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde cami halısı yıkama ve temizlik işlemleri de bulunmaktadır. Camilerde genellikle kullanılmakta olan duvardan duvara halılarınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yıkıyoruz ve temizliyoruz. İstanbul’da kayıtlı 3200’e yakın cami bulunmaktadır. Büyük ihtimalle çoğu cami diyanete kayıtlı olsa da, tahminimize göre daha kayıtlı olmamış camilerle birlikte, tahmini olarak İstanbul’da 3500 civarı cami bulunuyor. Bu da halı yıkama ve temizleme sektörü için cazibe merkezi olmaktadır.

Cami Halısı Nasıl Temizlenir, Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Cami Halısı Yıkama Istanbul olarak, bu ciddiyetteki yıkama ve temizleme işlerini kendi başınıza yapmamanızı önemle tavsiye ediyoruz. Bu ciddi bir iştir ve kesinlikle profesyonel kişi ve şirketlerce yapılmalıdır. Bazı belediyelerin de camilerde bu tarz temizlik hizmetleri verdiğini bilmekteyiz, ancak camilerde ki bu tarz yapılan temizlemem işlemleri sonrasında, sıkça aranmaktayız. Nedeni ise yeterli hijyen sağlanamamasıdır. Istanbul ilinde yerinde halı yıkama tekniğinde özellikle ülkemizde yerinde halı yıkama da uygulanan yanlış işlem sonucu, halılarda uzun süre koku, lekelerin tekrar yüzeye çıkması ve camideki halıların çürümeyle karşı karşıya kalmasına sebep olunuyor. Halı yıkama temizlik makinelerimiz, ölçülerinin küçük olması sebebiyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 2400 W güçlü emiş motoruyla halılarınızın diplerindeki kirleri alır, su püskürtme ve özel şampuanlı temizlemesi sayesinde halılarınız yeniden ilk görünümüne kavuşur. Pratik taşıma arabası sayesinde cami halısı yıkama konusunda kolay manevra yeteneğine sahiptir. Extra ses yalıtım sistemi sayesinde düşük ses seviyeli temizlik makinesidir ve ithaldir. En önemlisi de, zeminde iz bırakmayan özel tekerleklere sahiptir ve cami zemininde iz kalmaksızın temizleme işlemlerimizi bitirmekteyiz.

Güvenilir Cami Halısı Yıkama Firmaları Seçimi

Istanbul Cami Halısı Yıkama sektöründe % 100 güvene ve insani ilişkilere dayalı anlayış ile hizmet vermeyi hedeflemiş bir şirketiz. Hizmet sektörünün en önemli kollarından birisi de hiç kuşku yok ki Cami temizlik ve Cami halısı yıkama hizmetleridir. Her ne şekilde olursa olsun aradığınız cami de halı yıkama firmalarına güven duyma konusunda büyük tereddüt yaşadığınızı biliyor ve bizzat şahit oluyoruz. Günümüz Istanbul’unda sadece hizmet sektöründe değil, maalesef her alanda insanlarda güven sorunu bulunmaktadır. Bizler, bu güven sorununu ortadan kaldırmak için biliyoruz ki, kişilere verilen sözler tutulduğunda, kaliteli bir servis sunulduğunda ve bu hizmet devam ettiğinde, kişilerin de güveni artacaktır. Sizlerin güvenine layık olmak ve güvenilir kalmak tek ve değişmez hedefimizdir. Bu hedefimize uymayan hiçbir personel ile yolumuza devam etmediğimizi bildiririz. Bu fikrimizle, sizlerin güvenine layık olmak için titiz,temiz, güzel ahlaklı, güvenilir olan çalışanlarımız ile Istanbul da sizlere bu hizmetleri sunuyoruz.

Cami Halısı Yıkama Fiyatları, Cami Halısı Temizleme Ücretleri Hakkında

Camiler için temizleme fiyatları ve temizleme ücretleri, Istanbul da gidilen yerin koşullarına, temizlenecek yerin bazen metrekaresine, bazen de yapılacak iş adedine göre değişmektedir. Firmamız şeker lekesi, yağ lekesi, kan lekesi, meyve lekesi, çay lekesi, kahve lekesi, şarap lekesi, kola lekesi, yemek sosu lekesi, pas lekesi, kireç lekesi, yağ lekesi, mum lekesi, boya lekesi, kalem lekesive ruj lekesi gibi inatçı zorluklar ile büyük ölçüde başa çıkabilmektedir. Uygun ekipman ve profesyonel personelimizle, hizmetinize talibiz. Siz arayın, bizlerde en kısa sürede sizlere yardımcı olalım diyoruz. Marmara Bölgesi ve İstanbul genelinde bütün otel, pansiyon, öğrenci yurdu halı yıkama ve temizleme, ayrıca yerinde ve evde temizleme, yerinde halı yıkama – temizlik, koltuk yıkama – temizleme işleri büyük bir titizlik ile yapılır. İşinde profesyonel ve tecrübeli halıyıkama personelimiz sayesinde hızlı servisimiz ile hizmetinizdeyiz ve bir telefon kadar yakınınızda olduğumuzu belirtiyoruz. Her türlü görüş, öneri ve talepleriniz için telefonlarınızı bekliyoruz.