Birçok ev, ofis ve işyeri zamanının kısıtlı olmasından dolayı temizliğe gereken önemi verememekten şikayet etmektedirler. Bunun için firmamız ofis ve işyerlerinin deri koltuk yıkama işlerini yüklenmektedir. Deri koltukların temizlenmesi bu işte uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir iştir. İşin ehli tarafından temizlenmeyen bir deri koltuk zarar görebilir.

Bir telefonla kapınıza kadar gelen deri koltuk yıkama ekibimiz kısa bir süre içinde deri koltuklarınızı temizlemektedir. Bu sayede işiniz için gerekli olan zamanı bir de temizlik yüzünden kaybetmezsiniz. Deri koltukların temizliğinde kullanılan deri koruyucu temizlik malzemeleri sayesinde koltuğun derisine zarar vermeden bu işi bitirebilirsiniz. Yanlış kullanılan yıkama malzemeleri deriye zarar verebilir.  Bunun bilincinde olan profesyonel ekibimiz deri koltukların temizlenmesi için her türlü desteği sunacaklar, kısa zamanda deri koltuk temizleme işlerinizi yapacaklardır.

Firmamız  deri koltuk temizleme servis hizmeti sağlamaktadır. Deri koltuklarınızı sizin firmaya getirmenize gerek yoktur. Aynı şekilde firma görevlileri de koltuklarınızı götürmez. Makinelerini yanında getiren profesyonel ekibimiz, deri koltukları olduğu yerde temizledikten sonra gerekli uygulamaları yapıp işini bitirmekte siz düşen tek şey ise nasıl yıkandığını izlemek olacaktır.