Koltuk Yıkama Burada  olarak 2008 yılında başlamış olduğumuz yolculuğumuzda geçen zaman içerisinde kendimizi hizmet sektörüne adamış olmanın müşteri memnuniyetlerimizi gördüğümüz zamanda bunun haklı gururunu yaşamaktan büyük mutluluk duymaktayız.

 

      Koltuk Yıkama Burada olarak profesyonel kadromuzla, çıkmış olduğumuz yolda  bu güne kadar özellikle Koltuk Yıkama , ofis temizliği vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizle kendimizi her geçen gün geliştirip modern çağın getirmiş olduğu yeniliklere adapte olarak modern temizlik anlayışımızla müşterilerimize sayısız hizmetler verdik.

    

 Koltuk Yıkama Burada olarak kendimizi her geçen gün yenilerken sektörde eksikliği hissedilen arz- talep dengesinin sağlanması amacıyla hizmet ağımızı, hizmet alanlarımızı genişleterek müşterilerimizin talepleri doğrultusunda vermiş olduğumuz hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekledik.

Misyonumuz

Tüm yaşam alanlarında, her ihtiyaca uygun müşteri odaklı, insan sağlığını temel prensip olarak almak, doğayla dost, profesyonel temizlik hizmetini uygun maliyet ve niteliklerle sağlamak.

 

Vizyonumuz

Türkiye’de  (temizlik) sektörünün değişimine yön veren marka olmak ve tümTürkiye’ye temizlik hizmeti vermek.