Blog

idarli ve çişli yatak yıkama

Posted by:

Size harika haberlerimiz var! Yatağınızın başına gelen idrar lekesi ve kokusundan sizleri tam ekipmanlı hizmetimizle kurtarıyoruz. Artık yenisini mi alacağın, nasıl temizleyeceğim tarzında sorulardan kurtulun ve endişelenmeyin.

yerinde-yatak-yikama

yerinde-yatak-yikama

Kokusu ve lekesi ile idrar yatağı kullanan kişiye zor anlar yaşatmaktadır. İstanbul Yerinde temizleme konusundaki hizmetlerimizden biri de idrarlı yatak yıkamadır. Sizin istediğiniz zaman imdadınıza yetişen ekibimiz her zaman desteğiniz olarak beklemekte. Yatağınıza ya da yaşamınıza engel olmadan, zarar vermeden büyük bir titizlikle çişli yatak yıkama ve çişli yatak temizleme hizmetimizi sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz birçok hizmet kategorilerinin arasında yerinde çişli yatak yıkama ve çişli yatak temizleme işlemleri çok önemli bir yer almaktadır. Istanbul da evlerde sıklıkla kullanılmakta olan vazgeçilmez mobilyalardan biri de yataktır. Çişli yatak yıkama hizmetimizde, çişli yatak yıkama işlemine başlanmadan önceki aşamada, vakumlu makinelerimiz ile yatak üzerindeki kaba pislikler ve kirler bu makine yardımı ile yok edilir. Sonraki aşamada çişli yatak üzerine hapsolmuş lekeler için özel leke çözücüler ile çişli yatak yıkama işlemine başlamadan çözdürülmesi sağlanır. Temiz su aktarılıp, durulama yapılma aşamasından sonra, nihayet vakum gücü yüksek makinelerimizle çişli yatak üzerinde vakumlama yapılır ve üzerinde bulunan kir, leke, bakteri ve mikroplar artık vakum makinemizin haznesine hapsolur.

   

istanbul-yatak-yikama

istanbul-yatak-yikama

Istanbul çişli yatak yıkama şirketimiz dahiliyetinde, bu ciddi bir uygulama isteyen çişli yatak yıkama ve çişli yatak temizleme işlemlerini kendi başınıza evinizde yapmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda maalesef bazı çişli yatak yıkama firmaları da bu konuda sadece paraya ulaşmak adına, o an işi gerektirdiği dikkatle değil, ellerinde hangi malzeme varsa onu kullanıp, işin hakkını ve önemini aksettirmeden yapmaktadır. Bu nedenle biz firmamız olarak bu tarz konularda çok dikkatli ve tam ekipmanlı çalışmaktayız. Bu ciddi bir işlemdir ve kesinlikle güven duyulan, tecrübeli profesyonel kişi ve şirketlerce yapılması gerekmektedir. En önemli nedeni ise yeterli hijyen sağlanamamasıdır. Istanbul ilinde çişli yatak yıkama tekniğinde özellikle ülkemizde çişli yatak yıkama da uygulanmakta olan yanlış işlem sonucunda, çişli yatak tekrardan ortaya çıkan koku, lekelerin kökünden temizlenmemesi ve çişli yatakların hasar almasıyla karşı karşıya kalmakta. Tüm bunlardan uzak durmak ve kaliteli hizmet almak için bizi tercih edin…

0


About the Author:

Yorum Bırakın