İstanbul kanepe yıkama

Kanepe yıkama işleminin, kanepe yıpranmadan ve düzenli periyotlarla yapılması gerekmektedir. Ailecek ya da ev halkının kullanmakta olduğu kanepeler ve oturma gurupları periyodik bir sistemde yıkama işlemine tabi tutulmalıdırve bu şekilde dezenfekte sağlanmalıdır. Biz tam ekipmanlı bir temizleme firması olarak kanepe yıkama işleminize de çözüm sunuyoruz. Firmamızda zaten kanepe yıkamanın dışında birçok hizmet sunmaktayız. Özellikle en önemlisi olan yerinde yıkama faaliyetleri sürdürmekteyiz. Kanepe yıkama işlemi genelde çokça ertelenen ve geri plana atılan bir işlemdir. Ancak nasıl halıların ne kadar çok yıkanma gereksinimi var ise kanepe yıkama işlemi de o kadar çok gerekmektedir. Çocuklarınızın ve kendi sağlığınızı önemsiyorsanızkesinlikle belirli periyotlarda kanepe yıkama işlemini yaptırmanız sizin ve sevdikleriniz için şarttır. Kanepe yıkama işleminde antibakteriyel bir yıkama işlemi yaparak kanepenizi mikroplardan arındırmak için çabalıyoruz. Bu da tamamen kanepeyi kullanan kişilerin sağlığı ve gönül rahatlığı için. Biz çalışanlarımız ve firmamız için en önemli şey müşterilerimizin memnuniyetidir.

koltuk-yıkama

Kanepe yıkama işlemi hassas ve dikkatli yapılması gereken bir iştir. Kanepe yıkamada kullanılan kimyasal maddeler ve kullanılan ekipmanlarkanepe için çok önemlidir. Kanepe yıkama yapan firmalar kanepenin türünü çok iyi tanımalı ve yanlış kimyasallara başvurmamalıdır. Kanepe yıkama işlemi kullanılan mekana gelip yerinde yıkama hizmeti verilir.

Kanepe yıkama ekiplerimiz özel sanayi tipi endüstriyel yüksek güçte olan kanepe Yıkama vakum makinasıyla doğal, bitkisel kanepe yıkama şampuanları ile üstün bir temizleme hizmeti sunarlar. Örneğin insan vücudundan yapışan yağ katmanını arındırıcılarla mikropları yok etmeye ve hijyen veren bitkisel ilaçlarla yıkamaya başlarlar. Çalışanlarımız 2 ila 5 saat arasında yaptıkları çalışma bittiğinde kanepenizi kirlerden ve mikroplardan % 100 temizleyerek sizin de memnuniyetiniz garantisinde olmak üzere kanepe yıkama işlemini tamamlayıp gönül rahatlığı ile sizlere teslim ederler.Kanepe yıkama işlemi sonlanan kanepenin son kontrolleri tamamlanır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılması gerekmektedir. Tüm mikrop ve kirlerinden kurtulan kanepeleriniz gönül rahatlığını ile kullanıma hazır bir şekilde ve eski halinden farksızdır.
 Kanepe yıkamaya mı ihtiyacınız var. Yenisine ya da güvenilmeyen firmalarda boşa para harcamayın. Bizler hizmet vermeye hazırız…