Yerinde-Hali-Yikama

Ev hanımlarına müjde. Istanbul Yerinde temizlik hizmetlerimizden diğeri de Evde Halı Yıkama hizmetidir. Genelde evlerde tercih edilen duvardan duvara halıları veya parça halinde muhtelif odalardaki halılarınızı yerinde ve temizlik garantili bir şekilde yıkıyoruz ve temizliyoruz. Sizin belirteceğiniz uygun zaman dilimlerinde, rahatsızlık vermeden büyük bir titizlikle yıkama ve temizlik işlerimizi yapmaktayız. Istanbul Evde Halı Yıkama olarak bu hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde Evde Halı yıkama ve temizlik işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. Evlerde genellikle kullanılmakta olan duvardan duvara halılarınızı veya parça halinde muhtelif odalardaki halılarınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz.Istanbul kentinde ki ev ve işyerlerinizde bulunan duvardan duvara halıların temizleme işleminde kullanılan bir sistemdir. Yerinde halı yıkama esnasında halıların üzerinde bulunan eşyaların konumları yer değiştirilerek, halının her tarafının temizleme yapılması tarafımızdan sağlanır. Yerinde Halı Yıkamada, halı yıkama işlemine başlanmadan önce, sanayii tipi vakumlu ithal makinelerimiz ile zemin üzerindeki tozlar ve kaba pislikler bu makine yardımı ile alınır. Daha sonra yüzeyde bulunan lekeler için özel organik bazlı leke çözücüler ile halı yıkama işlemine başlamadan önce çözdürülmesi sağlanır. Temiz su verilip, durulama yapıldıktan sonra, son olarak vakum gücü yüksek makinelerimizle yüzeyin vakumlaması yapılır ve üzerinde bulunan kir, leke, bakteri ve mikroplar artık vakum makinemizin haznesinde hapsolur.

Evde Halı Nasıl Temizlenir, Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Istanbul Evde Halı Yıkama şirketi olarak, bu ciddiyetteki yıkama ve temizleme işlerini kendi başınıza yapmamanızı önemle tavsiye ediyoruz. Bu ciddi bir iştir ve kesinlikle profesyonel kişi ve şirketlerce yapılmalıdır. Bazı ucuzcu temizlik şirketlerinin de bu tarz temizlik hizmetleri verdiğini bilmekteyiz, ancak evlerdeki bu tarz yapılan temizleme işlemleri sonrasında, sıkça aranmaktayız. Nedeni ise yeterli hijyen sağlanamamasıdır. Istanbul ilinde evde halı yıkama tekniğinde özellikle ülkemizde evde halı yıkamada uygulanan yanlış işlem sonucu, halılarda uzun süre koku, lekelerin tekrar yüzeye çıkması ve evdeki halıların çürümeyle karşı karşıya kalmasına sebep olunuyor. Evde halı yıkama temizlik makinelerimiz, ölçülerinin küçük olması sebebiyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 2400 W güçlü emiş motoruyla halılarınızın diplerindeki kirleri alır, su püskürtme ve özel şampuanlı temizlemesi sayesinde halılarınız yeniden ilk görünümüne kavuşur. Pratik taşıma arabası sayesinde evde halı yıkama işlemlerinde kolay manevra yeteneğine sahiptir. Extra ses yalıtım sistemi sayesinde düşük ses seviyeli temizlik makinesidir ve ithaldir. En önemlisi de, zeminde iz bırakmayan özel tekerleklere sahiptir ve ev zemininde iz kalmaksızın temizleme işlemlerimizi bitirmekteyiz.

Güvenilir Evde Halı Yıkama Firmaları Seçimi

Istanbul Evde Halı Yıkama sektöründe % 100 güvene ve insani ilişkilere dayalı anlayış ile hizmet vermeyi hedeflemiş bir şirketiz. Hizmet sektörünün en önemli kollarından birisi de hiç kuşku yok ki güven içeren Evde Halı temizleme ve Evde Halı yıkama hizmetleridir. Her ne şekilde olursa olsun aradığınız evde halı yıkama firmalarına güven duyma konusunda büyük tereddüt yaşadığınızı biliyor ve bizzat şahit oluyoruz. Günümüz Istanbul’unda sadece hizmet sektöründe değil, maalesef her alanda insanlarda güven sorunu bulunmaktadır. Bizler, bu güvensorununu ortadan kaldırmak için biliyoruz ki, kişilere verilen sözler tutulduğunda, kaliteli bir servis sunulduğunda ve bu anlayış devam ettiğinde, kişilerin de güveni artacaktır. Sizlerin güvenine layık olmak ve güvenilir kalmak tek ve değişmez hedefimizdir. Bu hedefimize uymayan hiçbir personel ile yolumuza devam etmediğimizi bildiririz. Bu fikrimizle, sizlerin güvenine layık olmak için titiz,temiz, güzel ahlaklı, güvenilir olan çalışanlarımız ile sizlere bu hizmetleri sunacağız. Firmamız şeker lekesi, yağ lekesi, kan lekesi, meyve lekesi, çay lekesi, kahve lekesi, şarap lekesi, kola lekesi, yemek sosu lekesi, pas lekesi, kireç lekesi, yağ lekesi, mum lekesi, boya lekesi, kalem lekesi ve ruj lekesi gibi inatçı zorluklar ile büyük ölçüde başa çıkabilmektedir.