Blog

yeşilpınar koltuk yıkama

Posted by:

yeşilpınar koltuk yıkama yerinde halı yıkama yerinde koltuk yıkama yerinde çişli yatak yıkama

0212 232 85 86

0542 210 07 33

yeşilpınar koltuk yıkama , yeşilpınar yatak yıkama yeşilpınar çişli yatak yıkama yeşilpınar çişli koltuk yıkama yeşilpınar yerinde halı yıkama yeşilpınar çekyat yıkama

İstanbul Mobil Koltuk ve Halı Temizleme  olarak biz ev ürünlerinizi (halı, koltuk, yatak, döşeme, arabanızın koltuk ve döşemeleri) yerinde son teknoloji makinelerimizle hijyenik bir biçimde yıkıyoruz/temizliyoruz.

Koltuklarınız ve Halılarınız yerinde  Ve  Sulu Sistem İle Yıkanmaktadır.

İstanbul Geneli Hizmet Vermekteyiz.

KOLTUK YIKAMA ŞAMPUANIMIZIN ÖZELLİKLERİ
-Antibakteriyel-Antialerjiktir
-Zengin köpüklüdür
-Aktif köpük özelliği ile kirleri kolay çıkarır
-Kalıntı bırakmaz
-Parlaklık verir
-Hoş koku verir

Koltuk ve çekyatlarınızı yerinden kaldırmadan temizlemekteyiz.Koltuklarınız,çekyatlarınız veya yataklarınız için tasarlanmış özel şampuanlarımız yüksek dercede kir çözücü özellikte olmasına karşın,eşyalarınıza hiçbir zarar vermemektedir.Şampuan püskürtme işlemi sonrası lekeli noktalarda ,ayrıca personelimiz tarafından kumaşa uygun fırçalarla fırçalanmaktadır.Sert olmayan fırçalar ile lekeli bölgeler fırçalanıp şampuan bekletilir.Sonrasında, çok yüksek emiş gücüne sahip olan vakumlama makinamız ile tüm koltuk,çekyat,yatak yüzeyleri yıkanır.Kirli su makine ile çekilir.Tekrar durulama yapılır.Yüzeydeki ve derinlerdeki bütün su çekilir.Hafif nemli olan koltuklarınız 1 yada 2 saat içerisinde kendiliğinden kurumaktadır.

İdrar lekesi ve kokusu büyük bir sorundur. Istanbul Yerinde temizleme hizmetlerimizden diğeri de çişli koltuk yıkama hizmetidir. Sizin belirteceğiniz uygun zaman dilimlerinde, rahatsızlık vermeden büyük bir titizlikle çişli koltuk yıkama ve çişli koltuk temizleme işlerimizi yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde çişli koltuk yıkama ve çişli koltuk temizleme işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. Istanbul da evlerde genellikle kullanılmakta olan çişli koltuk veya parça halinde muhtelif odalardaki eşyalarınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz. Çişli koltuk yıkama da, çişli koltuk yıkama işlemine başlanmadan önce, sanayii tipi vakumlu ithal makinelerimiz ile koltuk üzerindeki tozlar ve kaba pislikler bu makine yardımı ile alınır. Daha sonra çişli koltuk üzerinde bulunan lekeler için özel organik bazlı leke çözücüler ile çişli koltuk yıkama işlemine başlamadan önce çözdürülmesi sağlanır. Temiz su verilip, durulama yapıldıktan sonra, son olarak vakum gücü yüksek makinelerimizle çişli koltuk vakumlaması yapılır ve üzerinde bulunan kir, leke, bakteri ve mikroplar artık vakum makinemizin haznesinde hapsolur.

0


About the Author:

Yorum Bırakın